Sağlık Sigortası

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin yanısıra sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve mali kaygı duymadan karşılanması için hazırlanmış kişiye özel sigortalardır. Sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır. Sağlık Sigortaları,doğum giderleriniz ve yeni doğan bebek bakımı hizmetinin yanısıra, acil yardım, PSA ve Mamografi gibi sağlık hizmetlerini de sunar. Birbirinden farklı kapsam ve teminatları içeren zengin ürün yelpazemiz arasından sizin veya aileniz için en uygun sağlık sigortası poliçesini seçerek sağlığınızı güvence altına alın. Üstelik bütçenize uygun fiyatlarda prim seçenekleri ile… Dinamik Sağlık Sigortası Dinamik Sağlık Sigortası ile sağlığınız, ekonomik fiyata ve geniş teminatlarla güvence altında…Dinamik Sağlık Sigortası 6 – 44 yaş arası bireylerin; - Yatarak Tedavi giderlerini tanımlanmış anlaşmalı sağlık kurumlarında limitsiz ve %100, - Doğum giderlerini tanımlanmış anlaşmalı sağlık kurumları’nda limitsiz ve %100 olarak karşılar.

Optimum Sağlık Sigortası

Mavinar Sigorta’dan sağlığınızı güvence altına alan bir paket: Optimum Sağlık Sigortası - Yatarak Tedavi giderlerini anlaşmalı sağlık kurumlarında limitsiz ve %100, - Doğum giderlerini anlaşmalı sağlık kurumları’nda limitsiz ve %100, - İsteğe bağlı olarak limitsiz ve %80 ödemeli olarak Ayakta Tedavi giderlerini karşılar.

Vitamin Sağlık Sigortası

Vitamin Sağlık Sigortası, hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruma altına alan pratik ve ekonomik bir sağlık sigortası. - Yatarak Tedavi giderlerini anlaşmalı sağlık kurumlarında limitsiz ve %100, - Limitler dahilinde ve %80 ödemeli olarak Ayakta Tedavi giderlerini karşılar.

Limitsiz Sağlık Sigortası

Sağlıklarını hiçbir limitle sınırlandırmadan korumak isteyenler için bir sigorta: Limitsiz Sağlık Sigortası. - Yatarak Tedavi giderlerini anlaşmalı sağlık kurumlarında limitsiz ve %100, - Doğum giderlerini anlaşmalı sağlık kurumları’nda limitsiz ve %100, - İsteğe bağlı olarak limitsiz ve %80 ödemeli olarak Ayakta Tedavi giderlerini, - Yıllık ücretsiz check up ve - Yurtdışı Tedavi Giderlerini limitler dahilinde ve %80 ödemeli olarak karşılar.

Özel Sağlık Sigortası

Allianz Özel Sağlık Sigortası, sağlık sorunlarınıza çağdaş ve kapsamlı çözümler getiriyor - Yatarak Tedavi giderlerini anlaşmalı sağlık kurumlarında limitler dahilinde ve %100 - İsteğe bağlı olarak, limitler dahilinde ve %80 ödemeli olarak Ayakta Tedavi giderlerini, - İsteğe bağlı olarak Diş tedavi ve Gözlük giderlerini limitler dahilinde ve %80 ödemeli olarak, - Doğum Giderlerini anlaşmalı sağlık kurumları?nda limitler dahilinde ve %100 ve - Yurtdışında da tüm bu giderleri limitler ve ödeme oranları dahilinde karşılar.

Vitalis Sağlık Sigortası

Allianz, yurtdışında yatarak tedavileriniz için tüm dünyada geçerli olan bir hizmet sunuyor: Vitalis Sağlık Sigortası - Yatarak Tedavi giderlerini anlaşmalı sağlık kurumlarında limitsiz ve %100, - İsteğe bağlı olarak, limitler dahilinde ve %80 ödemeli olarak Ayakta Tedavi giderlerini, - Doğum giderlerini anlaşmalı sağlık kurumları’nda limitsiz ve %100, - Yıllık ücretsiz check up, - Yurtdışında Yatarak Tedavi ve Küçük Cerrahi giderlerini limitler dahilinde ve %80 ödemeli olarak karşılar.

Yurtdışı Sağlık Sigortası

Limitsiz Sağlık veya Özel Sağlık Sigortanız varsa veya yeni yaptırıyorsanız, Amerikan dolarına endeksli bu poliçeyi seçerseniz sigortanızın sunduğu teminatlar doğrultusunda, yurtdışındaki her türlü tedavi masrafınız karşılanıyor. Limitsiz ya da Özel Sağlık Sigortanızın poliçe yenileme dönemi geldiğinde Allianz acentenize kararınızı bildirerek siz de bu büyük olanaktan yararlanabilirsiniz.