Mavinar Sigorta

2012 yılında kurulan Mavinar Grup, dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Allianz Sigorta A.Ş ile ocak 2013 yılında anlaşma sağlayarak, sözleşme yapma ve prim tahsiline yetkili acentesi olmuştur. Mavinar Sigorta, 2013 yılı başı itibariyle bireysel ve kurumsal müşterilerine Mal ve Kaza, Hayat, Hayat dışı ve Emeklilik branşlarında çok çeşitli ürünlerle hizmet vermeye başlamıştır. geniş kapsamlı poliçe teminatlarının yanı sıra, anlaşmalı servis ve hasar sonrası hizmetleriyle sektörün önemli oyuncularından biri olmuştur. Mavinar Sigorta olarak müşterilerimizin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları birikim ve mal varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak, sigortalılarımızla dürüstlük ve güven üzerine kurulu ilişkimize katma değer sağlayarak, sürdürülebilir ve güçlü yapımızla, işlemlerinizi daha hızlı hale getirerek yarınlara güvenle bakmanızı sağlamak, hep birlikte büyüyüp güçlenmek şirketimizin ana temasıdır.

VİZYONUMUZ

Sigortacılık sayesinde bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek için öncü bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bireylerin ve kurumların risklere karşı almaları gereken önlemler, izlenmesi gereken yollar ve risk faktörlerinin azaltılması için yapılması gerekenleri bireylere aşılamak öncelikli vazifemizdir. Müşterilerimizin yaşamları ve gelecekleri bizler için çok önemlidir.

MİSYONUMUZ

Bireye faydalı olabilecek hizmetlerimizi mantıklı bir şekilde planlayıp mevcut en iyi teklifi sunmak firmamız için büyük bir önem teşkil eder. Her zaman en kaliteli hizmet için çaba harcamaktayız. Birey ve kurumlara saygılı, müşteri memnuniyeti ön planda, disiplinli, programlı hizmet vermek ve bu uğurda öncü firma olarak anılmak en temel hedefimizdir.